3drose сив и бел шеврон со жолт монограм почетно l спортско шише за вода, 21 мл, бело

3drose сив и бел шеврон со жолт монограм почетно l спортско шише за вода, 21 мл, бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 178.88
Залиха:

Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Направено од не'рѓосувачки челик. Капацитет : 21oz. 2 пресврт на капачиња - 1 лесен проток на пиење и 1 стандардна капа. Вклучен е и клип за карабинер. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Одговара на повеќето држачи за чаши. Не е наменета за машина за миење садови или микробранова употреба. Сив и бел шеврон со жолт монограм почетното шише со вода L е начин да го носите омилениот пијалок на училиште, работа или каде и да одите. Ова спортско шише од не'рѓосувачки челик од 21 мл има 2 капачиња, 1 пресврт со лесен проток на пиење и 1 стандарден пресврт на капачето. Друга одлична карактеристика е вклучениот клип за карабинер што ви овозможува безбедно да го закачите шишето. Прилагодена печатена слика со висок сјај, сублимирана директно на белата сјајна надворешна површина. Слика од обете страни. Бојата нема да работи или избледи со употреба. Препорачано миење на рацете.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата