3дроза 3дроза-Вежбајте Инспиративни Цитати-Вежбајте Вежбањето Е Терапија-Плочки

3дроза 3дроза-Вежбајте Инспиративни Цитати-Вежбајте Вежбањето Е Терапија-Плочки

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Сликата е отпечатена на долната страна на стаклото. Чиста стаклена завршница. Исчистете со благ детергент. Вежбајте Вежбањето Е Терапија Плочката е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата