3дроза Градина Знаме, Бело

3дроза Градина Знаме, Бело

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Рака/спортски пешкир; 15 х 22 инчи. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер / тери крпа страна празно. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Сликата нема да исчезне по миењето. Машина перат, не белилото. Слика На Сребрени Треперливи Кристали на Сива Позадина крпа е одлична за употреба во кујната, бањата или салата. Овој 15 на 22 инчи, рачен/спортски пешкир ви овозможува да ја прилагодите вашата соба со посебен дизајн или боја. Одлично за сушење садови, раце и лица. Погоден за ставање во секоја спортска торба. Сликата нема да исчезне по миењето. Машинско перење, сува сува ниска, не белило. Пешкирот ќе ја врати својата полнота по првото перење. Изработени од 63% полиестер (микрофибер) /37% памук (велур тери крпа). Слика отпечатена на страната на микрофибер/ тери крпа страна празно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата