3дроза Розета-Подарок За Мама-Најдобра Мајка Некогаш Врамени Плочки

3дроза Розета-Подарок За Мама-Најдобра Мајка Некогаш Врамени Плочки

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.84
Залиха:

Димензии( во инчи) : 8 H x 8 W x 0.5 D. Вметнете висок сјај 6" x 6 " керамичка плочка. Клучалката во задниот дел на рамката овозможува лесно закачување. Цреша Заврши. Рамка од цврсто дрво. Најдобра Мајка Некогаш Врамена Плочка е 8 "х 8" со керамичка плочка со висок сјај од 6" х 6", опкружена со рамка од цврсто дрво со претходно дупчена клучалка за лесно монтирање на ѕидот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата