3дроза Розета-Свесност За Менталното Здравје-Никогаш Не Престанувајте Да Растете-Знамиња

3дроза Розета-Свесност За Менталното Здравје-Никогаш Не Престанувајте Да Растете-Знамиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10. Изработен од 100% еднослоен полу-непроѕирен полиестер. Сликата е отпечатена од едната страна, со полесна слика видлива од задната страна. Погоден за закачување од столб за знаме( 8мм во дијаметар), на ѕид, таван, банисти или врати. Виси хардвер/пол не се вклучени. Никогаш Не Престанувајте Да Растете Знамето е креативен начин за славење во текот на целата година со додавање малку боја и забава. Изработен од 100% еднослоен полу-непроѕирен полиестер со слика отпечатена од едната страна; полесна слика ќе биде видлива од задната страна. Закачете со помош на столб, на ѕидот, таванот, банистерот и вратата или каде и да почувствувате потреба да додадете прскање боја. Виси хардвер/пол не се вклучени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата