3дроза Симпатична Божиќна Украсена Зелена Меур Монограм Почетна Ц-Плочки

3дроза Симпатична Божиќна Украсена Зелена Меур Монограм Почетна Ц-Плочки

Достапно за вашата нарачка
DEN 407.84
Залиха:

Димензии( во инчи) : 12 Ч х 12 В х 1/4 Д Градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Симпатична Божиќна Украсена Зелена Меур Монограм Почетната Ц Плочка е одлична за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата