3дроза Среќен Денот На Благодарноста Симпатична Среќна Турција Гушкање Тиква-Плочки

3дроза Среќен Денот На Благодарноста Симпатична Среќна Турција Гушкање Тиква-Плочки

Достапно за вашата нарачка
DEN 327.84
Залиха:

Димензии( во инчи) : 8 W x 8 H x 1/4 D. градежно одделение. Инсталација на подот не се препорачува. Слика нанесена на горната површина, завршница со висок сјај. Исчистете со благ детергент. Не за употреба на директна сончева светлина или изложеност на висока топлина. Среќен Денот На Благодарноста Симпатична Среќна Турција Гушкањето Плочка од Тиква е одлично за заден удар, работна површина или како акцент. Оваа плочка за градежништво со комерцијален квалитет има завршница со висок сјај. Сликата се нанесува на горната површина и може да се исчисти со благ детергент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата