3M DBI-Sala Delta Universal Vest Style Harness & Guardian Fall Pasher Sather 11200 IS-72 Внатрешен шок од 6 метри со куки за предвремени

3M DBI-Sala Delta Universal Vest Style Harness & Guardian Fall Pasher Sather 11200 IS-72 Внатрешен шок од 6 метри со куки за

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Производ 1 : Заштита на есен. Производ 1 : Производител : 3м. Производ 1 : Направено во : Соединетите држави. Производ 1 : Делта без нијанса дизајн за дополнителна удобност и лесно донирање. Производ 2 : Направено со тешка надворешна полиестерска мрежи и полиестерско јадро специјално зашиено за да ги намали силите на влијанието. Производ 2 : Лесен. Производ 2 : Производ за есен на старател. Производ 2 : 6 стапки во должина. Заштита на есен. Заштита на есен. 3 M DBI-Sala Delta Universal Vest Style harnesslanyard чувари/револвер вертикално торзо прилагодувач Делта прицврстувач Универзален грб Д-прстен јазик нозе за нозе Vest vet vebbingguardian пад на есента 11200 IS-72 6-метарски внатрешен шок-лента Полиестерско јадро специјално зашиено за да се намалат силите на влијанието; не се протега и нема шок пакет; Лесна. Заштита на есента на „Гардијан“ „Внатрешен шок -лента“ е направена со тешки надворешни полиестерски мрежи и полиестерско јадро специјално зашиено за да се намалат силите на влијанието. Оваа лента не се протега и нема шок -пакет, така што е и лесен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата