3М за конектор за задникот винил изолиран 16-14 мерач сина -25pk

3М за конектор за задникот винил изолиран 16-14 мерач сина -25pk

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

16-14 мерач, сина. 3М конектори без лемење. 1 -ви извор нуди целосен избор на електрични и автомобилски електрични терминали за професионално одделение. Терминалите со ниска цена, висококвалитетни без лемење се совршен избор за вашите електрични проекти за жици, вклучително и дома и автомобили.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата