4-Пакет Салфетки за Вечера на тетка Марта, 20 на 20 Инчи, Екру/Природно

4-Пакет Салфетки за Вечера на тетка Марта, 20 на 20 Инчи, Екру/Природно

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

На сите 4 страни. 100 Проценти Памук. Машинско перење во ладна вода; исушете ја сувата ниска топлина. На сите 4 страни. 100 Проценти Памук. Машинско перење во ладна вода; исушете ја сувата ниска топлина. Предизбран и претходно измиен. Машина за перење. На сите 4 страни. 100 Проценти Памук. Машинско перење во ладна вода; исушете ја сувата ниска топлина. На сите 4 страни. 100 Проценти Памук. Машинско перење во ладна вода; исушете ја сувата ниска топлина. Предизбран и претходно измиен. Машина за перење. Сетот на тетка Марта од 4 салфетки за вечера во природна боја. Овие крпи имаат целосно природна екру боја. Секоја салфетка е со големина од 20 "х20". Салфетките имаат премиум број на конци од 130, што ги прави идеални за проекти за везење или едноставно за употреба како салфетка за вечера околу масата во кујната.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата