5 Бои Течен Коректор Со Мазна Текстура Трајна Целосна Покриеност Коректор За Шминка За Лице Излупете Ја Бојата На Карминот

5 Бои Течен Коректор Со Мазна Текстура Трајна Целосна Покриеност Коректор За Шминка За Лице Излупете Ја Бојата На Карминот

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Повеќенаменски Коректор Под Очите За Темни Кругови И Покривање За Темни Дамки, Флеки Или Црвенило. Висока Покриеност Природна Завршница За Светли До Темни Тонови На Кожата. Нанесете Мирис-Коректор Со Стапче И Измешајте Со Прсти, Четка Или Сунѓер За Мазен И Рамномерен Тен. Покрива Флеки, Темни Дамки И Црвенило И Го Измазнува Нерамниот Тон На Кожата За Убава, Природна, Завршница. Производите Базирани На Природни Имаат Одлична Способност за Ширење и Не иритираат. Ја Одржува Кожата Свежа И Удобна Во Текот На Денот. Коректор-Подлога Со Средна Покриеност Што Може Да Се Нанесе И Измеша За Да Се Изедначат Порите И Несовршеностите За Завршница И Јасен Тен. Целосна Покриеност - За Мозолчиња, Темни Дамки И Старечки Дамки На Лицето, Лесно Можете Да Добиете Убава Боја Која Изгледа Сосема Природно. Двојка Балсам За Усни Навлажнувачки И Хидратантен Подарок За Мелем За Усни Поставен Од Природни Состојки Најдобри Стапчиња За Пчелин Восок За Суви Испукани Усни За Мажи Жени И Деца Излупете Кармин Боја5 Бои Течен Коректор Со Мазна Текстура Трајна Целосна Покриеност Коректор За Шминка За Лице : Пластика боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 30gpackage големина : 12x3x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата