5-инчен 5-дупки за заштита на диск за заштита на диск, кука и јамка за црна моќност за алатка за напојување

5-инчен 5-дупки за заштита на диск за заштита на диск, кука и јамка за црна моќност за алатка за напојување

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Се применува без напор помеѓу дисковите за пескање и подлогата за резервни копии за брзи промени, заштитувајќи ја подлогата за пескарење. Конфигурациите на дупките помагаат да се исчисти прашината од работната површина, зголемувајќи го животот на дискот. Се применува без напор помеѓу дисковите за пескање и подлогата за резервни копии за брзи промени, заштитувајќи ја подлогата за пескарење. Конфигурациите на дупките помагаат да се исчисти прашината од работната површина, зголемувајќи го животот на дискот. Име на производот : 5inch интерфејс подлога за заштита на подлогата Црна спецификација : 5 "125мм во дијаметар, дебелина од 3мм, пакет со 5 дупки Вклучен : 2 парчиња дискови за заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата