5 компјутери Aupo Thermal Fuse TF Cutoff 142C 250V 10A BF142

5 компјутери Aupo Thermal Fuse TF Cutoff 142C 250V 10A BF142

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Бренд : Aupo, Model No : BF142, ROHS : Да. Температура на функцијата : 142 C. Оценета струја : 10а, номинален напон : 250 V (AC). Држејќи го температурата : 114c, Макс. Темп : 160с. Апликации : Електрични домашни уреди, електрични капацитети за индестација, опрема за канцелариски автоматизација, обични копири за хартија, трансформатори, мотори, итн. Бренд : AUPO, Модел бр . : BF142, ROHS : Да. Температура на функцијата : 142 C. Оценета струја : 10а, номинален напон : 250 V (AC). Држејќи го температурата : 114c, Макс. Темп : 160с. Апликации : Електрични домашни уреди, електрични капацитети за индестација, опрема за канцелариски автоматизација, обични копири за хартија, трансформатори, мотори, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата