5 парчиња/лот 3инч суво подлога за полирање 80мм мермерна подлога за полирање Флексибилна дијамантска подлога за полирање со пескање со делови од xmeifei

5 парчиња/лот 3инч суво подлога за полирање 80мм мермерна подлога за полирање Флексибилна дијамантска подлога за полирање со

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи!. 1. За бетон, гранит, мермер, варовник. 2. висока сјајност. 3. Долг животен век. 4.Семно полирање. Висококвалитетни и издржливи професионални алатки за индустриски апликацииМодел бр. : 3 Gmpackage : 5 парчиња/ лотдиаметар : 3inch/ 80mmthickness : 3 mmhole : 12mmuse : сува употреба, не треба лубеница : тенка, остра, дијамант и смола1.for бетон, гранит, мермер, варовник2.HIGH GLOSTIONSION3.LONG Life Span4.fast полирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата