[5 во 1] Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Заштитник На Екранот, 2 Флексибилни Tpu Екран Заштитник [Не Стакло]+1 Галакси S22U Случај+2 Калено Стакло Камера Заштитник На Објективот [Не-Пожолту?

[5 во 1] Samsung Galaxy S22 Ultra 5G Заштитник На Екранот, 2 Флексибилни Tpu Екран Заштитник [Не Стакло]+1 Галакси S22U Случај+2

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Flossung Galaxy S22 Ultra (6,7 инчи). Поддршка Безжично Полнење. Ова куќиште 5 Во 1 Samsung Galaxy S22 обезбедува заштита на целото тело од 360° за вашиот телефон, со вклучено куќиште за телефон, заштитник на екранот tpu од 2 пакувања и заштитник на објективот од 2 пакувања за samsung Galaxy S22 ultra. Explaxy s22 Ултра Премиум Мек TPU (флексибилен филм) е дизајниран Потрајни подигнати, лесно препознатливи капаци на копчињата нудат тактилни повратни информации кога ќе се притиснат, а сите порти, прекинувачи и копчиња се достапни со инсталирано куќиште. Тие се телефонски случај пријателски, со случај обезбеди Максимална заштита за вашиот телефон. Комбиниран сет, еднократно купување задоволува три потреби, така што вашиот мобилен телефон може да добие сеопфатна заштита од 360°. 1 компјутер случај за samsung galaxy a53/S22/ S22 ултра : tpu материјал, транспарентен како нов. Кои имаат за цел да ја растераат силата на ударот за да го заштитат вашиот телефон од оштетување при падови и испакнатини. ● 2 Пакет Флексибилен Заштитник На Екранот НА TPU : ултра тенок, кристално јасен, без меурчиња, мазен на допир и одговорен, правејќи да не чувствувате ништо на екранот. ● 2 Парчиња Калено Стакло Заштитник На Објективот На Фотоапаратот : може да ја заштити камерата 100% и нема да влијае на квалитетот на фотографијата. Бидејќи нашиот пакет вклучува куќиште за мобилен телефон, заштитник на екранот и заштитник на објективот, проверете го моделот пред да го купите за да биде во согласност со моделот на вашиот мобилен телефон. Ви нудиме три модели за избор : Samsung Galaxy A53 (6.5")/Samsung Galaxy S22 (6.1")/ samsung Galaxy S22 ultra (6.8"). ● Заштитникот на објективот на фотоапаратот со надграден вграден ноќен круг ви овозможува нормално да ја користите функцијата за блиц ноќе. Во исто време, оригиналниот квалитет на слики и видеа е загарантиран. Овој Проѕирен случај обрнете внимание на секој детал преку прецизни намалувања, овозможувајќи ви лесно да пристапите до сите порти, звучници, камери, копчиња и други функции. Компатибилен е со безжично полнење на пазарот, брза дисипација на топлина и подобра заштита На функционалниот телефон.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата