50 x навојни шипки со шипки со шипки со 4 ореви ZP челик M12 x 0,3 метар

50 x навојни шипки со шипки со шипки со 4 ореви ZP челик M12 x 0,3 метар

Достапно за вашата нарачка
DEN 3216.32
Залиха:

Големина : 12мм x 300мм. Позлатено од челик. Металик. 4 ореви со секоја должина. Количина на пакувања : 50. Големина : 12мм x 300мм. Позлатено од челик. Металик. 4 ореви со секоја должина. Количина на пакувања : 50. Опсег на силни зашрафени шипки, идеални за оние потешки апликации каде е потребна подолга должина. Понудени во најразлични должини и големини идеални за секоја работа, а исто така нудат и навојна лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата