6 -тешки мешавини акрилни цветни нокти украси, мешана големина 3Д цвеќиња шарми, DIY монистра за накит Gem Rhinestones Manicure Tool -

6 -тешки мешавини акрилни цветни нокти украси, мешана големина 3Д цвеќиња шарми, DIY монистра за накит Gem Rhinestones Manicure

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Боја : 8. Декорации за нокти, додатоци. Голема количина на цвет : 100+. Флорет : 300+. Златна и сребрена челична топка : 200+. Боја : 8. Декорации за нокти, додатоци. Голема количина на цвет : 100+. Флорет : 300+. Златна и сребрена челична топка : 200+. Свеж поп флорет украси KIT❀ Боја : 6Деферентни бои ❀ Големина : 3мм измешана со 6mm❀ количина : 350-450pcs цвеќиња со некои мониста ❀ Облик : 5petals Цвеќиња ❀ Карактер : Декори за цвеќиња со рамни врати Дизајн на уметност : Јапонски свеж трендовски нокти Арт Цвет Кит Апликации : Декорации за нокти, додатоци за цвеќиња Количина : 100+цвеќиња : 300+злато и сребрен челик топка : 200+ Голема големина на цвет : 6mmfloret Големина : 3ммбокс Големина : Должина од 7,5 см ширина : 5см Висина : 1,2 см Мени тежина : 14ggross Тежина : 28g❀ Забелешка : Различно време на производство, бојата ќе биде малку поинаква. Ве молиме, разберете. Помачкајте го, не нарачувајте ви.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата