6мм срцев облик на нокти во облик на рамен кристален камен 3D нокти за декорација на ноктите 50 парчиња -

6мм срцев облик на нокти во облик на рамен кристален камен 3D нокти за декорација на ноктите 50 парчиња -

Достапно за вашата нарачка
DEN 744.00
Залиха:

Боја : Мој злато. Пакетот вклучува : 1x50pcs/пакет со нокти Арт Ринистонс Ако сакате 21 пакување на кутии за мрежи, ве молиме кликнете подолу Сликата Повикајте на врската : 3. Ако не можете да исполните веднаш по затворањето на аукцијата, почекајте неколку минути и обидете се. 1. и декорација на ноктите. 2. Лесно се применува на природни или вештачки нокти. 3. Исчистете ја површината на ноктите, четкајте го основниот лак и ставете ја на заптивката на ноктите со јасен мантил. Препорачано продавачот : Карактеристики : 1. и декорација на нокти2. Лесно се применува на природни или вештачки нокти3. Исчистете ја површината на ноктите, четкајте го основниот лак и ставете ја на заптивката на ноктите со јасен мантил4. Можете исто така да ги користите за украсување на вашиот дом, кутија на мобилниот телефон, очила, направена картичка, уметност на тело, итн. Вклучува : 1x50pcs/пакет Nail Art Rhinestonesif Вие сакате 21 пакување на кутии за мрежи, ве молиме кликнете на сликата Повикајте на врската : 3. Ако не можете да исплатите веднаш по затворањето на аукцијата, почекајте неколку минути и повторно обидете се. : Mainland China Item type : Rhinestone & Decoration Flat rhinestones color : Crystals AB Clear Black Gold Crystals bottom : Flatback Rhinestones Gems shapes : Heart shape rhinestones Rhinestones material : in China K9 Glass Crystals Rhinestones Flatback crystals other usage : DIY Craft Shoes Scrapbook Cell Phone Box Bags Garment nail art charms How to Користете камења : Лепак на декорацијата на rhinestones за кристали Nailsk9 Предност : Супер искрива нокти на ноктите камења Сместоринистони Име : 3Д rhinestones кристали скапоцени камења Diamonds decorationscustomized dore shape and size nail накит : Yes oem odm odm gems and rhinestones.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата