7 Фарови Школка 7 Инчен Фарови Кофа Домување Мотоцикл Страна Монтажа Одговара 7 ПРЕДВОДЕНА леќа/Халоген Хеликоптер Кафе Тркач Бобер

7 Фарови Школка 7 Инчен Фарови Кофа Домување Мотоцикл Страна Монтажа Одговара 7 ПРЕДВОДЕНА леќа/Халоген Хеликоптер Кафе Тркач

Достапно за вашата нарачка
DEN 526.08
Залиха:

Универзална Одговара на мотоцикл со 7 "Стандардна Леќа, Прифаќа 7" светилки ПРЕДВОДЕНИ ИЛИ Халоген за инсталација. Помогнете цврсто да го поправите ЛЕД-фарот на облекување или нацела и да ги ослободите вибрациите во возењето. Големина : 195мм Должина*195мм Ширина*87мм Длабочина. Изработени од висококвалитетен метален материјал. Содржина на пакетот : 1 * куќиште за светилки 1 * лесна Обвивка 4 * комплет Клипови. 7-Инчен Ретро Кофа Мотоцикл Модифицирани Фарови База Фарови Школка за 7" ЛЕР Леќа /Халоген.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата