70L водоотпорен пешачки пакет Голем ранец за пешачење, лов на кампување ранец за ранец на отворено спортски ранец

70L водоотпорен пешачки пакет Голем ранец за пешачење, лов на кампување ранец за ранец на отворено спортски ранец

Достапно за вашата нарачка
DEN 511.84
Залиха:

Зошто да го изберете овој ранец за планинарење?. ※ [Погодно и широко употреба] ※ Овој ранец тежи е 2,86lb / 1,3 кг и со димензија 13. Тој е издржлив и преносен. Проширени и задебелени ленти од рамото од типот S и висока еластична поддршка за дишење за најдобра вентилација и олеснување на товарот. Направено од висококвалитетен и безбеден материјал, издржлив е за долгогодишна употреба. ※ [Надграден ранец] ※ Внимание : Да се ​​решат проблемите како што се : патентот и каишот се лесни за пробивање, а шиењето е лесно да се раскине. Најлонска обвивка. Можете да изберете што да земете врз основа на вашето време за патување, погодно за пешачење, патување, кампување, лов и сл. Бидете внимателни да не го користите за заштита од искачување и носење на оптоварување. Можете да го користите за да носите повеќе работи за да ги задоволите вашите дневни потреби. ※ [600 D Оксфордска ткаенина и голем капацитет] ※ Овој тактички воен рак е изработен од 600d Оксфорд ткаенина и материјал отпорен . Направени во САД или увезени. Во исто време, за надворешната функција на ранецот, ние опремени неколку додатоци за да го направиме тоа поудобно за користење. 4) Со 6 прилагодливи најлонски мрежи : за приложување на ранец или висечки вреќи за спиење, душеци, хамакови, статив и друга опрема. Сигурно ќе придонесе за вашето фантастично искуство на отворено. Избегнувајте да ја вметнете внатрешноста влажна во дождливи денови или во влажна околина. Овој ранец за пешачење го подобри квалитетот на патентот, а се користи потрајно и отпорно на влечење, се изврши повеќекратно шиење на лентите и области кои се склони кон кинење за да се обезбеди дека ранецот е потрајни. Овој ранец за искачување е специјално дизајниран за ентузијасти кои патуваат, со ергономски дизајн, овој ранец ви дава поудобно чувство. 2) Голем капацитет, облека, електронски производи, алатки за преживување на отворено, кампување, простор за складирање за да се задоволат потребите на снабдувањето со отворено. Велкро-крпа со висока густина Велкро, мрежење со челик со јадица со голема јачина, може да се притисне постојано, може да се монтира на ременот, прикачен на системот за суспензија на ранецот, удобен и брз. Затворање на влечење. 1) Главен дизајн за затворање на џебот, затегнете го затворањето за да спречите предмети да не испаѓаат од пакетот. ※ [Ергономија и дизајн на ленти за дишење] ※ Прилагодливи и дишени ленти за рамо на рамо со обилно подлога за сунѓер помагаат да се ослободи стресот од рамото. ※ [Molle & Bucket & Strap System] ※ Двете страни и предниот дел на ранецот за пешачење е дизајниран со мол -мрежи што може да прикачи тактички торбички, торба за шише со вода, комплети за додатоци и други.Such како вреќи за спиење, облека и чевли, тетратки, итн., Ефективно да го проширите просторот и да имате практична личност.4*6,7*28,75 инчи (l*w*h), совршено за вас да носите вреќа за спиење, чевли, хамак, опрема за дожд, облека , шатор, храна, шише со вода, нараквици, душеци и други написи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата