7БОЈНИ КРИЛЈА Мраз Ладна Шамија Завиткајте Ја Лентата за Глава Бандана Шамија за Ладење 5 парчиња Погодни за голф, на отворено, пешачење, Сите Активности На Отворено

7БОЈНИ КРИЛЈА Мраз Ладна Шамија Завиткајте Ја Лентата за Глава Бандана Шамија за Ладење 5 парчиња Погодни за голф, на отворено,

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Материјал : памук и кристал што ќе апсорбира вода. Големина : 100см*5,5 см (40*2инч) кога е отворен. 7 см*5 см*3 см(2,7*2 инчи*1,2 инчи) во големина на гужва. Лесен За Употреба : Само Натопете во ладна вода 3-5 минути додека кристалите целосно не ја апсорбираат водата! Нежно отстранете ја вишокот вода потоа врзете околу вратот, зглобот или главата. Пакет : 3 парчиња комплет со 3 бои Сина, Розова, Виолетова. Одлично како подарок и додатоци за многу прилики како во топол ден или спорт!. 7 БОЈА КРИЛО е бренд регистрирани и да обезбеди квалитетна услуга!. 100% памук. Пакет : 5 парчиња Црна, Сина, Портокалова, Црвена, Зелена. Материјал : Големина На памук : 35 "инчи долги за 2" во ширина. Лесен За Употреба : Само Натопете во вода 3-5 минути додека кристалите целосно не ја апсорбираат водата!. Нежно отстранете ја вишокот вода потоа врзете околу вратот, зглобот или главата. Погоден за голф, отворено, пешачење, Сите Активности на Отворено.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата