8 парчиња Еднорог Балони Број Балони За Девојки Роденден Пони Принцеза Декорација Материјали

8 парчиња Еднорог Балони Број Балони За Девојки Роденден Пони Принцеза Декорација Материјали

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Материјал : Балоните се изработени од висококвалитетна алуминиумска фолија и латекс, можат да бидат надуени со воздух или хелиум. Дизајн : еднорог тема балони декоративен комплет, Вклучувајќи : 1* 32 инчи Број Балон, 1*45 инчи Огромен Балон Еднорог, 6*10 инчи Агат Балони,1*5 метар Лента,1*Слама. Карактеристики : како позадина на фотографијата или создадете уникатна сцена за забава со неа, додајте повеќе забава на вашиот настан.Издржлив и еднократно, можете да го ставите каде сакате да декорирате. Прилики : Украси За Роденден, совршени за роденденска забава со тема еднорог, туш за бебиња, уникатниот дизајн ќе ја направи вашата забава голем хит. Ве молиме љубезно користете ја балонската пумпа, а не устата. И не над пополнувајте, или балонот ќе пукне. Материјал : Балоните се изработени од висококвалитетна алуминиумска фолија и латекс, можат да бидат надуени со воздух или хелиум. Дизајн : еднорог тема балони декоративен комплет, Вклучувајќи : 1* 32 инчи Број Балон, 1*45 инчи Огромен Балон Еднорог, 6*10 инчи Агат Балони,1*5 метар Лента,1*Слама. Карактеристики : како позадина на фотографијата или создадете уникатна сцена за забава со неа, додајте повеќе забава на вашиот настан.Издржлив и еднократно, можете да го ставите каде сакате да декорирате. Прилики : Украси За Роденден, совршени за роденденска забава со тема еднорог, туш за бебиња, уникатниот дизајн ќе ја направи вашата забава голем хит. Ве молиме љубезно користете ја балонската пумпа, а не устата. И не над пополнувајте, или балонот ќе пукне. Овој комплет балони е совршен за роденденската декорација, што ја прави вашата забава поинтересна. Ова е исто така најдобрите партиски материјали за внимателно избрани за вашите омилени луѓе. Секој роденден за неа е вашиот најпосакуван и незаборавен ден. На таков посебен ден, ова е дефинитивно избор за кој нема да зажалите што избравте толку кул балони. Спецификација : Материјал : Висококвалитетна Алуминиумска Фолија, латекс. Тежина : 65гр Внимание : ве Молиме љубезно користете ја балонската пумпа, а не устата. Балоните можат да бидат исполнети со воздух или хелиум. За оптимално партиско искуство ве молиме пополнете балони со хелиум. За најдобар ефект, надувајте неколку часа пред забавата, така што сѐ ќе изгледа најдобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата