8 Видови На Веѓа Дефиниција Веѓа Помош Рачни 3д Веѓа Картичка, Погоден За Жени Почетници, Еднократно Шаблон Шминка Алатка

8 Видови На Веѓа Дефиниција Веѓа Помош Рачни 3д Веѓа Картичка, Погоден За Жени Почетници, Еднократно Шаблон Шминка Алатка

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Високо издржлив и издржлив материјал, со целосна еластичност и удобно вклопување на веѓите. Вкупно 8 видови шаблони за веѓи се одлични алатки за убавина за создавање сопствен стил на веѓи. Можете слободно да го изберете стилот што ви одговара. Лесен за употреба, само ставете ја алатката на веѓата и наполнете ја со молив за веѓи. Лесен е за употреба и погоден за почетници. Постојат два методи на носење, вклучувајќи слободна рачка и прилагодлива лента за глава, која може да се држи или носи на главата, и можете да го изберете вашиот претпочитан метод. Со картички за веѓи, можете да ја промените формата на веѓите за да изгледате подобро. л Многу издржлив и издржлив материјал, со целосна еластичност и удобно вклопување на веѓите.л вкупно 8 видови шаблони за веѓи се одлични алатки за убавина за создавање сопствен стил на веѓи. Можете слободно да го изберете стилот што ви одговара.лесен За употреба, само ставете ја алатката на веѓата и наполнете ја со молив за веѓи. Лесен е за употреба и погоден за почетници.л постојат два методи на носење, вклучувајќи слободна рачка и прилагодлива лента за глава, која може да се држи или носи на главата, и можете да го изберете вашиот претпочитан метод.л со картички за веѓи, можете да ја промените формата на веѓите за да изгледате подобро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата