800/1000/1500ml на отворено спортски спортови за вакуумска изолација од не'рѓосувачки челик

800/1000/1500ml на отворено спортски спортови за вакуумска изолација од не'рѓосувачки челик

Достапно за вашата нарачка
DEN 1580.80
Залиха:

Одличен дизајн против лежишта, доказ за 'рѓа, траен и практичен. Дизајн на мазен раб, ефективна заштита на устата од гребнатини. Анти-лизгање и дното на чашата што ја отпорни на абење, стабилно поставување, заштитете ја работната површина, ставете повеќе на леснотија. Скоро 24 часа за да се задржи водата топла и ладна! Погодно и за зима и за лето, го скрши традиционалниот стил на вакуумски чаша!. 304 Внатрешен не'рѓосувачки челик, избегнувајте нездрави хемиски супстанции кога користите под висока температура. Одличен дизајн против лежишта, доказ за 'рѓа, траен и практичен. Дизајн на мазен раб, ефективна заштита на устата од гребнатини. Анти-лизгање и дното на чашата што ја отпорни на абење, стабилно поставување, заштитете ја работната површина, ставете повеќе на леснотија. Скоро 24 часа за да се задржи водата топла и ладна! Погодно и за зима и за лето, го скрши традиционалниот стил на вакуумски чаша!. 304 Внатрешен не'рѓосувачки челик, избегнувајте нездрави хемиски супстанции кога користите под висока температура. Спецификација : бои : црна, сребрена, армија зелена материјал : 304 несакана челик+силициумска гелкапност на храна : 800ml, 1000ml, 1500ml800ml големина : 28x7.5cm/11.02x2.95 "1000ml големина : 30x8.5cm/11.81x3.35" 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml големина 1500ml со големина : 34x9.5cm/13.39x3.74 "[Конверзија : 1cm = 0,3937 инчи, 1inch = 2,54 см] Преносен : голем капацитет, на отворено, планинарење, хонорарни, кампување, преносен дизајн на патувања. -производство, издржлив и практичен. Дизајн на раб, ефикасна заштита на устата од гребнатини.Анти-лизгање и дното на чашата за откуп на абење, стабилното поставување, заштитата на работната површина, ставете повеќе на леснотија. Неделно 24 часа за да ја задржите водата топла и ладна! Погодно и за зима и за лето, го скрши традиционалниот стил на вакуумска чаша! 304 Внатрешен од не'рѓосувачки челик, избегнувајте нездрави хемиски супстанции кога користите под висока температура. Пакуван вклучен : 1 x Вакуумско шише 1 X чаша капаче (освен 1500 ml).

Кон својствата

Colors :
Black,Silver,Army Green
Material :
304Stainless Steel+Food-grade Silica gel
Capacity :
800ml,1000ml,1500ml
800ml Size :
28x7.5cm/11.02x2.95
1000ml Size :
30x8.5cm/11.81x3.35
1500ml Size :
34x9.5cm/13.39x3.74
[Conversion :
1cm=0.3937 inch, 1inch=2.54 cm]
Portable :
Large capacity, outdoor, mountaineering, freelance, camping, travel business portable design.
Features:
Excellent anti-leakage design, rust-proof, durable and practical.:
Smooth edge design, effective protection of your mouth from scratches.:
Anti-slip and wear-resisting cup bottom, stable placement, protect desktop, place more at ease.:
Nearly 24 hours to keep water warm and cold! suitable for both winter and summer, broke the traditional style of Vacuum cup!:
304 Stainless steel inner, avoid of unhealthful chemical substances when using under high temperature.:
Package Included:
1 x Vacuum Bottle:
1 x Cup Lid(Except 1500ML) :

Најдобри предлози во категоријата