800 парчиња/торба цветна форма на ноктите уметнички снегулки Полимерни глинени занаети парчиња DIY маникир додатоци Декорација на нокти - снабдување со нокти -

800 парчиња/торба цветна форма на ноктите уметнички снегулки Полимерни глинени занаети парчиња DIY маникир додатоци Декорација

Достапно за вашата нарачка
DEN 1302.40
Залиха:

Боја : животни. Шарени. и форми. Апликација. За уметност/маникир за нокти, нанесете неколку капки лепак за нокти на готов маникир и поставете го овој шарм на посакуваната област, или донесете ги до вашата омилена технологија за нокти за време на следниот состанок. Нашата услуга за бренд и по продажбата. Внимателно, напишете точна и детална адреса (инделацијата на целото име, улична адреса, град, земја, поштенски код, телефон) Информации за производот и материјал : полимерски глинези : околу 10mmfeatures : шарени. и форми. Апликација за уметност/маникир за нокти, нанесете неколку капки лепак за нокти на готов маникир и поставете го овој шарм на посакуваната област, или донесете ги до вашата омилена технологија за нокти за време на следниот состанок. Нашата услуга за бренд и по продажбата ◆ Кој е вашиот бренд? ◇ Hisenlee Brands му припаѓа на Yiwu Chongke Co. Ltd Која компанија се фокусира на Rhinestones скоро 6 години. Време : 3-5 дена за сите нарачки. Ние ќе ви кажеме во рок од 24 часа дали можете да ги исполнат вашите барања. После потврда, платете повторно .③ : Повеќето нарачки (помалку од 2 кг) се ПЕД од /Кина Пост. Секое други барања за начин, ве молам .④ : Нормално 15-60 дена за да ја добиете нарачката, освен Бразил. : 800pcsmodel Број : QCR10054 Material : Polymer Claynumber of Pieces : One Uni Torigin : Enderland Chinaitem Тип : Rhinestone & Decoration Style 1 : Цвеќиња/лисја/животни/сладолед/насмеаноста 2 : овошје/loveубов/пеперутка/Божиќ.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата