98612-126 Сензор за температура за замена на компресорот на компресорот 98612/126

98612-126 Сензор за температура за замена на компресорот на компресорот 98612/126

Достапно за вашата нарачка
DEN 1360.00
Залиха:

Директно заменете го компатибилноста на компатибилноста и производот 100% . Висок квалитет на суровини, економични, трошоци за одржување на RRDUCE. Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за производство. Број на модел : 98612-126 Тип : Температурен сензор Име на бренд : Применет на филмот : Компер сертификат : ISO 9000.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата