999 Фино Сребро 16 Мерач Мек Темперамент Тркалезна Жица-5 Стапки

999 Фино Сребро 16 Мерач Мек Темперамент Тркалезна Жица-5 Стапки

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

99,9% Сребро. Тркалезна Жица. 16 мерач / 0,051" / 1,30 мм. 5 Стапки. Мек Темперамент. Пет стапки од 16 мерач 99,9% фина сребрена мека темпераментна тркалезна жица. Произведено Во Америка од 100% рециклирани материјали и целосно рециклирано. Спакувана во тешка торба за Повторно затворање На Миларфолија со лесен за отворање солза. Врежана заптивка за да се обезбеди интегритет на производот. Интегритет мониста висококвалитетни, сјајни завршни жици може да се користат за изработка на прекрасен накит.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата