Ј.А. 6-инчни берберски ножици на Хенкелс Суперфекција

Ј.А. 6-инчни берберски ножици на Хенкелс Суперфекција

Достапно за вашата нарачка
DEN 286.88
Залиха:

Прецизност заострен. Лесен. Избалансиран за непречено сечење. Прецизност заострен. Лесен. Избалансиран за непречено сечење. Лесен и избалансиран за мазно, безночно сечење. Сите берберски ножици за суперфекција се прецизни заострени за совршено намалување секој пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата