Aatraay 1,5 милиони жица светлина муслиманска иновативна кована железо украс украс украс злато

Aatraay 1,5 милиони жица светлина муслиманска иновативна кована железо украс украс украс злато

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

Совршен за Рамазан, свадби, роденденски забави, карневали на Ноќта на вештерките и друга пригода. Овие низа светла ќе станат суштинска декорација на домот за време на фестивалите во Рамазан. Уникатниот дизајн на формата и софистицираната изработка може да постави празничен амбиент. Може да блесне во темница, што е многу во согласност со свеченото чувство на фестивалот Рамазан. Префериран високо -квалитетен материјал од железо + ABS, издржлив, тој е добар занает за декорација на домови. Спецификација : Тип на ставка : Стринг светла материјал : железо+апсколор : златна категорија : приближно. 110g / 3.9ozproduct должина : приближно. 1,5м / 4.9ftaccessory Големина : Приближно. 5.7x2.8x1.1cm / 2.2x1.1x0.4inproduct LED Број : 10pcspower режим на снабдување : 2 x AA батерија (батерија не е вклучена) Опсег на апликација : Помали украси за баирам, итн. ) Белешка : 1. Ве молиме, дозволете грешка од 0‑1 инчи поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето.2. Мониторите не се калибрирани исто, бојата на артиклите прикажана на фотографии може да се прикаже малку поразлична од реалниот предмет. Ве молиме, земете го вистинскиот како стандард.

Кон својствата

Item Type:
String Light
Material:
Iron+ABS
Color:
Gold
Weight:
Approx. 110g / 3.9oz
Product Length:
Approx. 1.5m / 4.9ft
Accessory Size:
Approx. 5.7x2.8x1.1cm / 2.2x1.1x0.4in
Product LED Number:
10Pcs
Power Supply Mode:
2 x AA Battery (Battery Not Included)
Scope of Application:
Lesser Bairam Decorations, etc.
packing list:
1 x String Light (Battery Not Included):
Note:
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:

Најдобри предлози во категоријата