AAtter Цртан Филм Подморница Туш Завеса Деца Смешни Океан Суштество Ајкула Октопод Кит Желка И Риби Морски Систем Прекрасен Дизајн Додатоци За Бања 12 Куки Вклучени

AAtter Цртан Филм Подморница Туш Завеса Деца Смешни Океан Суштество Ајкула Октопод Кит Желка И Риби Морски Систем Прекрасен

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

☻ МОДЕРЕН ДЕКОР за БАЊА ☻ оваа подморница туш завеса е свежа и natural.It го прави амбиентот поудобен со белата позадина. ☻ ВОДООТПОРНА ЗАВЕСА за ТУШИРАЊЕ ☻ оваа природна завеса за бања користи 100% врвен полиестер со силна способност за водоотпорност. ☻ ИНСТАЛАЦИЈА и УПОТРЕБА ☻ Лесен за инсталирање и нега : може лесно да се инсталира со пластични куки.100% премија Јасна Слика, Без Избледување. 100% машина за перење. ☻ ПРОИЗВОД СТАНДАРД ☻ оваа едноставност завеса за туширање со лисја мери 60"ширина х 72" должина. Дојдете со 12 силни пластични куки за туширање. GIFT ПОДАРОК ☻ подарок за Домаќинство за пријатели.Подароци меѓу пријателите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата