Абоофан Дрвена оревчеста фигура ротирачка музичка кутија оревчерка кукла фигура Божиќна декорација за десктоп за Божиќна забава фаворити подароци црвена

Абоофан Дрвена оревчеста фигура ротирачка музичка кутија оревчерка кукла фигура Божиќна декорација за десктоп за Божиќна забава

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Дрвена оревчеста фигура ротирачка музичка кутија оревчерка кукла фигура Божиќна работна декорација за Божиќна забава фаворити подароци. Едноставно во дизајнот, но многу практично за употреба, давајќи ви добро декоративно и визуелно искуство. Произведено со супериорен материјал и издржлив, може да се користи долго време. Европска рачно насликана оревчеста, ротирачка музичка кутија Десктоп украси домашни материјали. Мултифункционален и декоративен, може да се користи како декорација или како подарок за домаќинство. Убава и модерна, чувство за уметност во вашиот дом. Може да се користи за домашна декорација, подароци. Едноставен уметнички дизајн, уникатен и креативен, роман и исклучителен музички кутија, што го прави многу украсен. Дрвена оревчеста фигура ротирачка музичка кутија оревчерка кукла фигура Божиќна работна декорација за Божиќна забава фаворити подароци. Едноставно во дизајнот, но многу практично за употреба, давајќи ви добро декоративно и визуелно искуство. Произведено со супериорен материјал и издржлив, може да се користи долго време. Европска рачно насликана оревчеста, ротирачка музичка кутија Десктоп украси домашни материјали. Мултифункционален и декоративен, може да се користи како декорација или како подарок за домаќинство. Убава и модерна, чувство за уметност во вашиот дом. Може да се користи за домашна декорација, подароци. Едноставен уметнички дизајн, уникатен и креативен, роман и исклучителен музички кутија, што го прави многу украсен. Опис Декоративниот материјал на овој музички кутија украс е и текстурата е многу добра. Иако е многу едноставен, всушност дизајниран на добро дизајниран начин. Неговата занаетчиство изгледа модерно и шик, а ставањето во вашата куќа ќе биде вистинско задоволство. Карактеристики- црвена боја, сино-материјално дрво, крпа и метал- големина 20,50x9.00x9.00cm 8.06x3.54x3.54in- Мултифункционално и декоративно, може да се користи како декорација или како подарок за домаќинство. Произведен со супериорен материјал , и издржливо, може да се користи долго време. Визуелно искуство.- Убаво и модерно, чувство за уметност во вашиот дом. Може да се користи за домашна декорација, подароци. Пакет, вклучувајќи 1 XMAS Music Box.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата