Абразивен појас VSM, должина од 8 ширина, 19, алуминиум оксид, 50 решетки, поддршка од крпа, кафеава, пакет од 10

Абразивен појас VSM, должина од 8 ширина, 19, алуминиум оксид, 50 решетки, поддршка од крпа, кафеава, пакет од 10

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

8 "Широк x 19" долг, 50 ремен на алуминиум оксид за пескарење. 8 "Широк x 19" долг, 50 ремен на алуминиум оксид за пескарење. 8 "Широк x 19" долг, 50 ремен на алуминиум оксид за пескарење. 8 "Широк x 19" долг, 50 ремен на алуминиум оксид за пескарење. VSM Абразивен појас, 8 "ширина, 19" должина, алуминиум оксид, 50 ренчиња, поддршка од крпа, кафеава, пакет од 10.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата