AccDuer Little Mirror Smapup Mirror, Iron Nordic Desktop Mirror може да се ротира креативно декоративно злато HD десктоп огледало Козметичко огледало

AccDuer Little Mirror Smapup Mirror, Iron Nordic Desktop Mirror може да се ротира креативно декоративно злато HD десктоп огледало

Достапно за вашата нарачка
DEN 5070.24
Залиха:

Јасно без нарушување-Козметичкото огледало е изработено од висококвалитетно и стакло, јасно може да ги види вашите карактеристики на лицето, што е потрајно од нормалните пластични огледала. Совршено е за шминка, бричење, четкање на забите, ексфолијација и повеќе. И имаат цврсто стоење, можат да стојат стабилно на масата или на која било рамна површина. *Огледало за шминка Ова суета огледало е погодно за сите мебел и добри додатоци за украсување мебел. Гарантираме дека ви се допаѓа ова огледало. *Материјал : метал, стакло, големина : 30 см, 34 см, 38 см. *Огледало, плус меки и мазни линии, испушта уникатна екстраваганција. *Стабилна база, со деликатна чипка од ковано железо, како заграда, безбедна, убава атмосфера, густа огледална основа со заптивка против лизгање за да ја заштити работната површина од контакт. Она што ќе го добиете : Може да ја задоволи вашата дневна потреба и употреба на шминка, бојата ви дава свежо и природно чувство, ќе се чувствувате пријатно кога ќе го користите описот на огледалото на огледалото : Големина : 38 см Опис на производот : Прекрасен квалитет бесплатно огледало идеално за бричење или примена на шминка. Fully adjustable for position to ensure the best possible reflection in all lighting conditionsspecification : Product Name : Wall mounted mirror Material : metal, glass Size : 30*47cm, 34*57cm, 38*67cm Style : Nordic Applicable occasions : living room, bedroom, bathroom, dressing room , итн. Deliver : 1 × Makeup Mirror1 × Упатство за прирачник : Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Купете со доверба. Подарок за прекрасен подарок : Тоа е одличен подарок за шминка, за loversубителите на шминка, Денот на вineубените, Божиќ, корисни и симпатични.

Кон својствата

Product Name:
Wall mounted mirrorMaterial
If you have any questions about this product, please contact us and we will reply you within 24 hours. Buy with confidence.:
Awesome gift: It is excellent makeup gift, for makeup lovers, Valentine's Day, Christmas, useful and adorable. :

Најдобри предлози во категоријата