Actuator SMC NCG -P032 - Семејство на цилиндри на телото на NCG, 32мм NCG додаток - Trunnion/DBL Clevis Bracket

Actuator SMC NCG -P032 - Семејство на цилиндри на телото на NCG, 32мм NCG додаток - Trunnion/DBL Clevis Bracket

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Линија на производи : активатор. Семејство на производи : NCG Цилиндар на телото на телото. Класа на производи : Додаток од 32мм NCG. Опис на делот на СМЦ : Trunnion/DBL Clevis заграда. Линија на производи : активатор. Семејство на производи : NCG Цилиндар на телото на телото. Класа на производи : Додаток од 32мм NCG. Опис на делот на СМЦ : Trunnion/DBL Clevis заграда. NCG обезбедува прецизно монтирање, кратка целокупна должина и голема брзина. Гуманите браници се стандардни и достапна е опционална прилагодлива перница за воздух. Девет стилови на монтирање вклучуваат основни каросерии, стапала, единечна Кливис, предна или задна прирабница, предна или задна триунација, монтирање на носот и двојно Кливис. Големините на носење се движат од 3/4in. до 2 1/2in. и стандардни должини на мозочен удар од 1in. до 12in . серијата NCG е способна за автоматско прекинување. Не-ротирачки и двојна шипка се стандардни опции. Единечна глума, единечна шипка, враќање на пролетта/продолжете со гума заптивка на заптивката Големина : 20мм *, 25мм *, 32мм *, 40мм *Автоматски прекинувач способна разновидност на оловни жици и преиспитани конектори.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата