Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Filips PET732/05 - американски приклучок

Адаптер за напојување MyVolts 9V компатибилен со/замена за DVD плеер Filips PET732/05 - американски приклучок

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Овој 9 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со DVD плеерот PELIPS PET732/05. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на DVD плеерот PET732/05 наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Овој 9 V висококвалитетен адаптер за замена за замена е компатибилен со DVD плеерот PELIPS PET732/05. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот во САД 2-пински. Овој адаптер за напојување е дизајниран да ја исполни спецификацијата за напојување на DVD плеерот PET732/05 наведен овде - тој е точен напон, ампеража и големина на врвот. Го исполнува и надминува целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од прекумерна моќност, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Треба да го напојувате вашиот PET732/05? The item we offer here is a my Volts-branded compatible power supply that can be used as a replacement for the AC adapter originally supplied with your PET732/05 DVD player.This 9 V high-quality replacement power adapter from my Volts is guaranteeed to be compatible with ДВД -плеер PELIPS PET732/05. Приклучокот одговара на приклучокот за напојување на wallидот со 2 пини. Целиот стандард за безбедност на САД, има заштита од пренапон, прекумерна и кратка струја за да го заштити вашиот уред и е енергетски ефикасен. Моќниот кабел изгубен или скршен, и не сте сигурни што ви треба? Донесете во контакт со My Volts преку, и ние ќе Помош - Имаме 15 години во играта на електрична енергија, ги знаеме сите уреди и сакаме да им помогнеме на нашите клиенти да ја добијат токму предметот што им е потребна за да го решат нивниот проблем со моќта.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата