Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Echelon Smart Connect EX5S ECHEX-5S ECHEX5S EX-5S-10 EX5S-10 Внатрешен велосипед велосипед велосипед Wahoo Sun-1200500 Fitness Soy 12VDC 5A 60W 60W напојување Полнач ?

Адаптерот за исправен 12V AC/DC компатибилен со Echelon Smart Connect EX5S ECHEX-5S ECHEX5S EX-5S-10 EX5S-10 Внатрешен велосипед

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Ве молиме, проверете дали е компатибилност со вашата единица. Во одлична работна состојба.) Верзија на светски влез 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : OVE : OVER : OVE : OVE : OVE : OVE : OVE : OVE : OVE : OVE : OVE : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER : OVER “ Заштита на излез на напон. Подредениот нов [UL наведен] глобален адаптер 12 V AC / DC компатибилен со Echelon Smart Connect EX5 S ECHEX-5 S ECHEX5 S EX-5 S-10 EX5 S-10 FCC ID : SH6 MDBT42 Q IC : 8017 A-MDBT42 Q Внатрешен велосипедизам Вежба за велосипед Wahoo Model Sun-1200500 Sun1200000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 Shenzhen Soy Technology Co.upbright 30 дена поврат. ⚠ (не за Echelon "Connect Sport" Bike ECH-Sport ❌ верзија. Ве молиме, проверете дали е вашиот модел или P/N : одговара на оваа листа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата