Адидас Оригинали Женски Адиколор Класици Огнена Птица Песна Панталони

Адидас Оригинали Женски Адиколор Класици Огнена Птица Песна Панталони

Достапно за вашата нарачка
DEN 880.00
Залиха:

100% Полиестер. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Песна панталони инспирирани од дизајни од минатото. Еластична половина. Предни џебови со патент. Овие женски панталони го покажуваат срцето на стилот На Оригиналите на адидас. Заостреното вклопување ги прегрнува нозете, а еластичниот струк обезбедува цврсто вклопување. Страничните џебови ги држат вашите мали најважни работи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата