Aedcealенски панталони панталони со панталони со еластична половината широко панталони за патеки со патеки со патеки

Aedcealенски панталони панталони со панталони со еластична половината широко панталони за патеки со патеки со патеки

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.20
Залиха:

Ткаенина : Полиесте. Лизгање на затворање. Две странични џебови за најважни работи. Еластичен пораст, трим на контраст, прилагодлив отвор на нозете. Опуштено опуштено вклопување, лесен удобен материјал, директно широка нога, целосна должина. Црни пантахути панталони за жени y2k стил, широки панталони за нозе, готски улична облека за хипи. Женски шик мода y2k падобран пантацо панталони џогери, одете добро со врвовите на резервоарот, култури плетени пуловер или чизми, патики.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата