Аексит 10 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 2.54 мм Теренот 10 Пински Еден Ред Директно ИДЦ Конектори &засилувач; Адаптери Игла Заглавија

Аексит 10 Парчиња Аудио &засилувач; Видео Додатоци 2.54 мм Теренот 10 Пински Еден Ред Директно ИДЦ Конектори &засилувач; Адаптери

Достапно за вашата нарачка
DEN 104.48
Залиха:

Име на производот : ИДЦ Пин Заглавие; Позиција : 10. Ред : Еден Ред;Агол На Монтирање : Директно. Пин Теренот : 2,54 мм/0,1"; Вкупна Големина : 27 х 5,8 х 13,5 мм/ 1,1 "х 0,23" х 0,53 " (Л*В*Ч). Материјал : Пластика, Метал;Главна Боја : Бел, Сребрен Тон. Тежина : 13г;Содржина На Пакетот : 10 х Директно ИДЦ Пински Заглавија. Карактеристики единечен ред, прав агол на монтирање, заглавие за машки иглички, електронска компонента, КОНЕКТОР ЗА ИДЦ.Заглавието на пиновите е совршен конектор за плочата ЗА ПХБ и интегрираното коло, широко користен во компјутерот, таблата за леб, ЛЦД, ТВ и други домашни апарати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата