Аексит цевка тип аудио и видео додатоци Изолирана кабелска жица завршува терминали E10-12 конектори и адаптери 8AWG 150 парчиња

Аексит цевка тип аудио и видео додатоци Изолирана кабелска жица завршува терминали E10-12 конектори и адаптери 8AWG 150 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Име на производот : изолиран терминал; модел : E10-12. Дизајн : Тип на цевка; Материјал : пластика, метал. Боја : сребрен тон, сина; соодветна големина на кабелот : 10 mm28awg. Нето тежина : 56g. Содржина на пакет : 150 парчиња (+/- 2%) x изолирани терминали. Име на производот : изолиран терминал; модел : E10-12. Дизајн : Тип на цевка; Материјал : пластика, метал. Боја : сребрен тон, сина; соодветна големина на кабелот : 10 mm28awg. Нето тежина : 56g. Содржина на пакет : 150 парчиња (+/- 2%) x изолирани терминали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата