АЕКСИТ РОДЕН РЕДИЗИЈА СПЕЦИЈАЛНА РУТЕР ЗА РУТЕР ДУАЛ ФЛУТ 1/2 '' X 1-1/8 '' Модел: 97AS581QO708

АЕКСИТ РОДЕН РЕДИЗИЈА СПЕЦИЈАЛНА РУТЕР ЗА РУТЕР ДУАЛ ФЛУТ 1/2 '' X 1-1/8 '' Модел: 97AS581QO708

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

Должина на дупката за вежба : 35мм/1.378 '; дијаметар на сечење : 28,5мм/1.125' '. Име на производот : Бит за резба во тркала; Материјал : Метал. Длабочина на сечење : 26,4мм/1.039 ''; Вкупна должина : 65мм/2.56 ''. Боја : како што е прикажана слика; дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм/0,5 ''. Тежина : 65 G; Содржина на пакет : 1 x Rode Rearce Bit (690423 EWET746248 YUDR473845). Должина на дупката за вежба : 35мм/1.378 '; дијаметар на сечење : 28,5мм/1.125' '. Име на производот : Бит за резба во тркала; Материјал : Метал. Длабочина на сечење : 26,4мм/1.039 ''; Вкупна должина : 65мм/2.56 ''. Боја : како што е прикажана слика; дијаметар на дупче за дупчење : 12,7мм/0,5 ''. Тежина : 65 G; Содржина на пакет : 1 x Rode Rearce Bit (690423 EWET746248 YUDR473845). Дизајн на држење на рацете, е погоден за работа со дрво. Двоен флејта агол, остар и тркалезен резба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата