Аексит Тестери Обложени Со Пластика Електрични Клипови За Тестирање Алигатор Стеги Тестери За Напон Конектор 20 парчиња

Аексит Тестери Обложени Со Пластика Електрични Клипови За Тестирање Алигатор Стеги Тестери За Напон Конектор 20 парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Име На Производот : Алигатор Тест Клип; Апликација : Тестирање Работа. Големина на клипот : 53 x 9 x 26mm/ 2.1 "x 0.35" x 1 "(L*W*T); Ширина На Отворена Вилица : Макс : 14mm/ 0.55". Боја : Сребрен Тон,Црвена,Црна; Материјал : Метал,Пластика. Нето Тежина : 74гр. Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Алигатор Тест Клип. Име На Производот : Алигатор Тест Клип; Апликација : Тестирање Работа. Големина на клипот : 53 x 9 x 26mm/ 2.1 "x 0.35" x 1 "(L*W*T); Ширина На Отворена Вилица : Макс : 14mm/ 0.55". Боја : Сребрен Тон,Црвена,Црна; Материјал : Метал,Пластика. Нето Тежина : 74гр. Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Алигатор Тест Клип. Алигаторските клипови може да се користат во електрични или лабораториски електрични тестирања, тие се корисни за поврзување на компонентите со жици.Се користи како минијатурни стеги за држење делови заедно за лепење и жици заедно за лемење.Лесна инсталација и безбедност за употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата