AEXIT 1000PCSS RVS1.25-5 Аудио и видео додатоци прстен јазик тип пред изолиран терминал црвен за конектори и адаптери A.W.G 22-16

AEXIT 1000PCSS RVS1.25-5 Аудио и видео додатоци прстен јазик тип пред изолиран терминал црвен за конектори и адаптери A.W.G

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

Име на производот : пред изолиран терминал на прстенот; модел : RVS1.25-5; Дизајн : Тип на прстен јазик. Материјал : ПВЦ, метал; боја : сребрен тон, црвен; вклопна големина на кабел : 0,5-1,5мм² (A.W.G 22-16). Ring Inner Dia : 5,3 mm / 0.21 "; Fit American Bolt : #10; Ring Outer Dia : 8.0mm / 0.315". Внатрешен дијаметар на цевки : 4,3мм / 0,169 "; Вкупна должина : 21,5мм / 0,85''''max. Тековна : 19а. Прстен јазик тип пред изолиран терминал црвен за A.W.G 22-16 #10 Stud1000 PCSS RVS1.25-5 прстен јазик тип пред изолиран терминал црвен за A.W.G 22-16 #10 Stud.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата