Aexit 2 PCS Специјална алатка Сребрена тон сина 1/4 x 1/4 двојно флејти со директен рутер за модели на столар: 98AS554QO511

Aexit 2 PCS Специјална алатка Сребрена тон сина 1/4 x 1/4 двојно флејти со директен рутер за модели на столар: 98AS554QO511

Достапно за вашата нарачка
DEN 182.88
Залиха:

Длабочина на сечење : 30мм / 1,2 "; вкупна должина : 67мм / 2,6". Име на производот : директен бит; квалитет : 1/4 "x 1/4". Боја : сребрен тон, сина; материјал : челик, карбид. Дијаметар на дупче за дупчење : 6,35мм / 1/4 "; дијаметар на сечење : 6,35мм / 1/4". Тежина : 102g; Содржина на пакет : 2 x директно бит1 x пластичен случај (525327 EWET517461 YUDR768909). Карактеристики : Директна рутер бит, челик карбид конструкција, двојни флејти, дизајнирани да дадат одлична мазност на сечење и балансирано сечење со минимални вибрации. (937 UIYH7575 SEDT3568) Enviamos el Enví desde China por un período de 10 a 30 días.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата