AEXIT 2 завртки со пиштоли и шрафцигери 1.3мм пин -диа за гледање на преси за поставување на прицврстувачи за поправка

AEXIT 2 завртки со пиштоли и шрафцигери 1.3мм пин -диа за гледање на преси за поставување на прицврстувачи за поправка

Достапно за вашата нарачка
DEN 168.32
Залиха:

Име на производот : Внимавајте на преси; боја : сребрен тон, бел. Материјал : Метал, пластика; фит дијаметар на пинот : 1,3мм. Вкупна големина : 82 x 5mm/3,2 "x 0.2" (L*D). Тежина : 26g. Содржина на пакетот : 1 x Прес -часовник Прес. Име на производот : Внимавајте на преси; боја : сребрен тон, бел. Материјал : Метал, пластика; фит дијаметар на пинот : 1,3мм. Вкупна големина : 82 x 5mm/3,2 "x 0.2" (L*D). Тежина : 26g. Содржина на пакетот : 1 x Прес -часовник Прес. Алатка за враќање на часовници назад кон движењето, алатката има пластични краеви со дупки различни големини за да можете да поставите часови секунди и минута на повеќето часовници. Алатката нема да го обележи или гребе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата