Aexit 65 Парчиња Жици &засилувач; Поврзување STM-1 15 x 10 x 7mm Кабел Вратоврска Монтажа Жица Седло Тип Топлина Смалуваат Цевки Пластични Држач

Aexit 65 Парчиња Жици &засилувач; Поврзување STM-1 15 x 10 x 7mm Кабел Вратоврска Монтажа Жица Седло Тип Топлина Смалуваат Цевки

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика. Нето Тежина : 37гр; Содржина На Пакетот : 65 Парчиња х Држач за Монтирање На Кабелска Вратоврска. Модел : СТМ-1; Главна Боја : Бела. Име на производ : Држач За Монтирање На Кабелска Вратоврска; Големина : 15 х 10 х 7мм/0,59"х0, 39"х0, 27" (Л*В*Ч). Завртка Дупка Диа. : 3мм/0.11". Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика. Нето Тежина : 37гр; Содржина На Пакетот : 65 Парчиња х Држач за Монтирање На Кабелска Вратоврска. Модел : СТМ-1; Главна Боја : Бела. Име на производ : Држач За Монтирање На Кабелска Вратоврска; Големина : 15 х 10 х 7мм/0,59"х0, 39"х0, 27" (Л*В*Ч). Завртка Дупка Диа. : 3мм/0.11". Лесно и едноставно за фиксирање На Ова Седло За Монтирање со завртка и безбедни снопови од жица со најлонска вратоврска за кабел.Употреба : Прво, монтирајте го седлото со завртки, а потоа користете кабелски врски за врзување кабли или жици.Дизајнот во форма на седло го прави поправањето на кабелот да биде полесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата