АФПАНКЗ Светли Бохо Цветни Корпи За Перење Преклопливи Скокачки Мрежести Перење Кеси За Корпи За Перење Корпи За Отпадоци За Расадник Уредно Складирање Организат?

АФПАНКЗ Светли Бохо Цветни Корпи За Перење Преклопливи Скокачки Мрежести Перење Кеси За Корпи За Перење Корпи За Отпадоци За

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

●Изработен од посилна полиестерска мрежа, рамка од високо јаглероден челик, цврсто полиестерско дно, може да собере целосен товар на алишта додека ги одржува свежи и заштедува простор. Издржливиот мрежен материјал овозможува циркулација на воздухот за да се елиминира влагата и мирисите. ●Две Големини-13,5 x 13,5 x 21 инчи ; 14,5 x 14,5 x 24,5 инчи ; според големината на станот или бројот на членови, изберете соодветна големина. Доволно е голем за да содржи валкана облека во вредност од една недела. ●Вклучен е дополнителен страничен џеб кој обезбедува дополнителен простор за складирање на додатоци за перење како детергент, чаршафи за сушење, средства за отстранување дамки или деликатеси, чорапи и други personal предмети или книга за читање додека облеката се мие и суши. €Преклопен дизајн, пречка за перење е лесно да се појави кога користите и лесно се затвора за простор. Удобен за носење и заштеда на простор без разлика дали одите на патување или дома. ●Повеќекратна Употреба : оваа функција што може да се преклопи ја прави особено корисна за подобра организација, одличен избор за дневна соба, спална соба, бања, расадник, студентски дом, кампување, хотел или патување, дома, кампување во дивина. АФПАНКЗ е бренд кој е посветен на прилагодени производи, разновидни графички дизајни за да го задоволи вашето визуелно уживање. Нашите производи опфаќаат широк спектар на чевли, облека, чанти, ранци, авто делови, производи за домашен декор и така натаму, ние постојано развиваме нови производи и често ќе наведеме нови производи во нашата продавница, добредојдовте да не додадете на вашата листа, ако ви се допаѓаат нашите производи или дизајн. Ако има какви било проблеми пред или откако ќе нарачате, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро и ќе ви го дадеме најдоброто решение;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата