AfPanqZ женски беспрекорни облека 2 парчиња јога панталони и врвови за тренинзи за вежбање на салата за спортски градници поставени спортски градник

AfPanqZ женски беспрекорни облека 2 парчиња јога панталони и врвови за тренинзи за вежбање на салата за спортски градници поставени

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.00
Залиха:

100% полиестер. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Setенски спортски градник и хеланки. Направено од врвна ткаенина од полиестер и спандекс, влага за влага, средна поддршка, ултра мека, истегната, дише и исклучително удобна. ◆ Спортските градници се голема поддршка, влегуваат во затворањето, Racerback Cross Back ја подобрува вентилацијата за време на тренингот, дишењето и секси. Еластично затворање, за активности со средно до големо влијание. ◆ Хеланги со високи половини се неверојатен стомак. Меката ткаенина нуди контурирање и нежна компресија што ви го гушка стомакот и се измазнува целиот. Високиот стил на половината ги издолжува нозете, и ја слави половината, создавајќи ја прекрасната силуета. Поддршка на еластична лента за половината, четиринасочно истегнување и целосен покрив, не грижете се за нив да бидат транспарентни кога се наведнувате или сквотирате. ◆ Совршено за секаков вид физичка активност - фитнес, јога, трчање, теретана, пилатес, тренинг со тежина и други спортови на ниско влијание и секојдневен живот. ◆ Достапно во редовна и плус големина, XS, S, M, L, XL, XXL. Измијте го ладно со слични бои, висат суво. Не паѓајте суво. Не исушете чисто. Ладно железо ако е потребно. AFPANQZ е бренд кој се посветува на прилагодени производи, различни графички дизајни за да го исполнат вашето визуелно уживање. Нашите производи опфаќаат широк спектар на чевли, облека, торби, ранци, делови за автомобили, производи за домашно декорирање и така натаму, ние постојано развиваме нови производи и честопати ќе наведуваме нови производи во нашата продавница, добредојде да нè додадат во вашата листа, Ако ви се допаѓаат нашите производи или дизајн. Ако има проблеми пред или откако ќе нарачате, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро и ќе ви го дадеме најдоброто решение;.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата