АГ0 1.55V Батеријата на копчето АГ0 1,55V убедлива

АГ0 1.55V Батеријата на копчето АГ0 1,55V убедлива

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Паметниот кабел обезбеди безбедна употреба. Преносот со мала големина, лесна и удобна е да се користи кај секој возач. Ултра-светло LED блиц?. Спречува преполнување на батерии. Ери безбедни производи, добро во пролевање на топлина. Паметниот кабел обезбеди безбедна употреба. Преносот со мала големина, лесна и удобна е да се користи кај секој возач. Ултра-светло LED блиц?. Спречува преполнување на батерии. Ери безбедни производи, добро во пролевање на топлина. Добар проток и добар квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата