Аха Лосион За Измазнување на Телото 4 мл.

Аха Лосион За Измазнување на Телото 4 мл.

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.33
Залиха:

|||. Мазна и полска сува, груба и бесчувствителна кожа. Одлично за лактите, колената, стапалата за лице, користете Крем за Лице аха. Одлично за стапала( домашен педикир), лактите/коленото и стрии. Нанесете на рацете, стапалата и телото еднаш дневно две недели и двапати дневно потоа. Нежно измазнете го лосионот додека не исчезне. По употреба, можеби ќе сакате Да нанесувате Дневен Хидратантен Крем, бидејќи аха може да предизвика благо привремено убод. Ако горењето продолжи, измијте ја аха. Вода, Гликолна Киселина, Цетеарил Алкохол, Глицерил Стеарат, ПЕГ-100, Стеарат, Диметикон, Глицерин, Натриум Хидроксид, Цетеарет-20, Полисорбат 60, Тиотска (Алфа Липоична) Киселина, Којична Киселина, Екстракт Од Сативус (Краставица) Од Краставица, Масло Од Семе Од Картамус Тинкториус (Шафран), Ксантан Гума За Џвакање, Натриум Метабисулфит, Диазолидинил уреа, феноксиетанол. Само што купив повеќе од вашиот лосион за тело аха и се пријавив за 60-дневната опција за автоматска пратка. Работите се фантастични. - Џенет, Њујорк како медицинска сестра, мојата работа навистина може да влијае на мојата кожа. Но, формулите за Измазнување На Кожата На Д-р Коупленд и Дневниот Навлажнувач Се огромна помош. Навлажнувачот неверојатно брзо се апсорбира и е целосно немрсен. Мојата кожа никогаш не се чувствувала толку мазна и еластична, а подобрувањето во моите раце не е ништо помалку од чудесно. - Мари Х, АПРН, Дариен, Конектикат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата